Skip to content

سرویس ها و خدمات وب تگ نت

خدمات ما چیست؟

سیستم مدیرت محتوا (CMS) چیست؟

سیستم مدیریت محتوا یا همان content management system به نرم افزار تحت وب می گویند که امکان مدیریت محتوا در وب سایت را به سئوکاران و مدیران سایت میدهد. از انواع سیستم های مدیریت محتوا میتوان به سیستم‌های مدیریت محتوایی مانند وردپرس، دروپال، جوملا و پرستاشاپ که هر یک به نوعی CMS آماده هستند اشاره کرد. 

آموزش برنامه نویسی

آموزش حضوری و آنلاین

info@webtagnet.ir

میخوایی برنامه نویسی یادبگیری؟

در این‌جا می‌خواهیم ضروریات شروع آموزش برنامه نویسی را بر اساس ویژگی‌های شخصیتی شما شرح دهیم.

برنامه نویسی، شغلی پردرآمد است. برنامه نویسی، شغلی مطمئن است. برنامه نویس، بی کار نمی ماند. همه این ها عباراتی هستند که درستی آن ها در اغلب شرایط و در مورد بیشتر افراد، صدق می کند. برنامه نویس شدن، مزیتهای بسیاری به دنبال دارد و به همین دلیل، علاقه مندان زیادی دارد. 

فکر می کنید از میان این علاقه مندان، چه کسی واقعاً می تواند برنامه نویس شود؟ باهوش ترین؟ علاقه مندترین؟ با اراده ترین؟ پرتلاش ترین؟ درسخوان ترین؟ … خیر. هیچ کدام از جوابهایتان درست نبود. در واقع، همه می توانند برنامه نویس شوند و آن عده که بیشترین باور را به این جمله دارند، بیشترین شانس را دارند. 

با این که هر کسی می‌تواند برنامه نویسی را شروع کند، اما خیلی‌ها جرأت این کار را به خود نمی‌دهند. بعضی تصور می‌کنند برای برنامه نویسی به دانش بالا در حوزه آی تی نیاز دارند یا باور دارند برای این کار، به اندازه کافی بزرگ نشده‌اند یا برای آنها دیگر دیر شده است یا ریاضیاتشان قوی نیست یا دنیا به اندازه کافی برنامه نویس دارد و به برنامه نویسی آن‌ها نیازی نیست.

اما هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه این تصورات، از واقعیت به دور باشد. موضوع برنامه‌نویسی، حل مشکلات است و بله، البته که یاد گرفتن یک زبان برنامه نویسی به خصوص به زمان نیاز دارد ولی منابعی که می‌توان از طریق آن‌ها زبان موردنظر را آموخت، برای انواع مختلف سلایق آموزشی نیز به وفور یافت می‌شود. 

پیش از هر چیز باید بگوییم که یادگرفتن برنامه‌نویسی، یک چیز است، برنامه‌نویس شدن، چیزی کاملاً متفاوت. برای برنامه‌نویس شدن شما علاوه بر مهارت‌های سخت (همان یادگیری زبان‌های برنامه نویسی) به مهارت‌های نرمی چون ارتباط مؤثر و کار تیمی نیاز دارید. 

یکی از سریع‌ترین و اثربخش‌ترین راه‌ها برای تبدیل شدن به یک برنامه‌نویس، شرکت در آموزش های آنلاین وب تگ نت است. 

۱. آموزش برنامه نویسی NodeJS

اگر تا به حال اسم Node.js را شنیده باشید، پس احتمالا می‌دانید که یکی از معروف‌ترین و قدرتمندترین فریم‌ورک‌های JavaScript است.

۲. آموزش برنامه نویسی ReactJS

React قابلیت ایجاد وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌های پیش‌رونده یا PWA (Progressive Web Apps) را دارد

۳. آموزش برنامه نویسی Flutter

زبان برنامه نویسی فلاتر، دارت هست. اگر تجربه کار کردن با زبان های #c و java رو داشته باشین راحت تر میتونین dart رو یاد بگیرین.

۵. آموزش طراحی سایت با وردپرس

به کمک این سیستم می‌توانید به آسانی کسب‌و‌کار اینترنتی خودتان را راه‌اندازی کنید.

۱ – برای شروع آموزش برنامه نویسی، کار خود را با یک پروژه ساده شروع کنید.
۲- نرم‌افزار موردنیاز خود را برای شروع آموزش برنامه نویسی تهیه کنید.
۳- به اجتماعاتی که در مورد نحوه شروع آموزش برنامه نویسی بحث می‌کنند، بپیوندید.
Play Video